Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

montáž zasklení lodžií

(Cíchová, 1. 7. 2010 17:22)

Dobrý den, dnes jsem mluvila s panem Doubkem a prosí, aby všichni zájemci poslali email paní Žilkové - zilkova@maprocz.com a upřesnili si s ní termín. Poté bude vytvořen časový harmonogram montáže.
Děkuji, Cíchová

Reklamace sítí - p. Hanzlíková

(Viktor Novotný, 1. 7. 2010 1:26)

Reklamace sítí do oken a dveří - výbor SVJ dosud nemá kompletní seznam bytů, ve kterých po zateplení není možná opětovná instalace sítí do oken.
Dle názoru právníka, není společenství, v případě sítí do oken a dveří, účastníkem smluvního vztahu (zápis č.38 ze schůze výboru SVJ konané dne 7.06.2010). Vlastníci sítě do oken a dveří objednávali a platili individuálně, takže projednání Vaší reklamace Vámi přímo s firmou Vorlíček-Plast sro. je určitě vhodný postup.
Zdravím
Viktor Novotný

mříže na balkony - p. Hanzlíková

(Viktor Novotný, 1. 7. 2010 1:10)

Termín ukončení opravy obvodového pláště - 10.6. 2010 podepsán dodatek SOD, změna termínu dokončení díla dle čl. 2.5 a.) smlouvy. Termín je stanoven na 20.7.2010. (Důvod - nepříznivé klimatické podmínky v průběhu stavby).
Netěší to určitě nikoho, ale stavební práce nemohly pokračovat nejdříve kvůli silným mrazům a pak zase kvůli dešti.

Montáž zasklení lodžií - p. Antušák

(Viktor Novotný, 30. 6. 2010 23:28)

Přeji hezký den,zavolejte prosím stavbyvedoucího p. Doubka,tel.: 776466464 a domluvte se s ním na termínu montáže.
Zdravím
Viktor Novotný

mříže na balkony

(Viktor Novotný, 30. 6. 2010 23:25)

Přeji hezký den,kontrolní den byl včera a zástupce fy MAPRO sro, termín instalace mnříží nesdělil,zavolejte prosím stavbyvedoucího p. Doubka,tel.: 776466464 a domluvte se s ním na termínu montáže.
Zdravím
Viktor Novotný

mříže na balkony

(Hanzlíková, 30. 6. 2010 19:17)

Dobrý den,
protože mi po kontrolním dnu nepřišlo info,kdy nám budou mříže namontovány,ráda bych se zeptala na termín.Vzhledem k tomu,že termín dokončení byl původně konec června máme objednaný a zaplacený pobyt na prodloužený víkend,který jsme museli zrušit,protože nemáme mříže.Další zaplacenou dovolenou máme od 12.7.2010 potřebuji nutně vědět termín montáže.A dále bych se ráda zeptala,jak to vypadá s reklamací na sítě balkonových dveří,mám si to začít řešit sama?
děkuji Hanzlíková

Montáž zasklení lodžií

(antušák, 1167, byt č. 14 , 30. 6. 2010 16:31)

Dobrý den, sdílím rovněž názor, že montáž je třeba neodkládat, ale začít hned po svátcích, tj. 7. července. Výbor (nebo představitel firmy) by měl zjistit časové možností jednotlibých majitelů bytů a udělat nějaký plán.
Pokud jde o náš byt, vyhovoval by nám, a nezpůsobil kolizi dovolenkových plánů, termín 27. - 29.7. 2010.

Montáž zasklení lodžií - p. Laňka

(Viktor Novotný, 30. 6. 2010 13:31)

Díky za info, přeposílám na MAPRO sro.
Zdravím
VN

Montáž zasklení lodžií

(Pavel Laňka, 30. 6. 2010 9:52)

Dobrý den, můj názor je jasný: čím dříve tím lépe. Zasklení totiž chrání lodžii i proti náletům holubů a jejímu následnému znečišťování. Nevím, kolik lidí potřebuje MAPRO při práci na jedné lodžii, ale ať nám nevypráví, že má tolik práce jinde, že nemůže začít jednu lodžii po druhé zasklívat ihned.
Zdravím
PL

Montáž zasklení lodžií

(Viktor Novotný, 29. 6. 2010 17:55)

Přeji hezký den, dle informace na dnešním KD by montáž zasklení lodžií měla začít v druhé polovině července, zástupce dodavatele fy MAPRO sro. navrhl, jestli by nebylo vhodné s ohledem na dovolené apod. instalovat zasklení lodžií až po letních prázdninách. S harmonogramem to nekoliduje, rekonstrukcí lodžií byly míněny hlavně stavební úpravy (podlaha, izolace, dlažba) a instalace nového zábradlí.
Jaký je názor vlastníků (mají objednáno zasklení lodžie) na tento návrh ?
Děkuji předem za odpovědi.
Zdravím
VN

Montáž zasklení lodžií

(Pavel Laňka, 29. 6. 2010 14:44)

Přeji hezký den, kvapem se blíží doba dovolených, a proto by mne zajímalo, jak jsou stanoveny termíny na montáž zasklení lodžií. Nerad bych se dostal do situace, že firma sdělí termín, který mi s dovolenou bude kolidovat, a současně vyhlásí, že změna termínů není možná, protože ............. Podle původně vyvěšeného harmonogramu to mělo už být hotovo. Nebo se mýlím ? S kým se mám u firmy spojit ? Děkuji.
Zdravím
Pavel Laňka

Síť pro kočky a proti holubům

(Viktor Novotný, 29. 6. 2010 0:53)

Přeji hezký den, v tuto chvíli jednám se třemi dodavateli, zástupci firem dostali rozměry lodžie, podmínky montáže (kotvy do zatepleného pláště budovy, nemožnost použit zábradlí lodžie jako úchyt pro síť, nutnost provést montáž výškovou technikou), fotografie detailů lodžie (předpokládaná místa umístění kotev).
Firmy poslaly předběžné nabídky, chci se ještě domluvit na prohlídce lodžie se zástupci firem, tak aby znovu nedošlo k odmítnutí již odsouhlasené dodávky pro špatně odhadnuté náklady na instalaci ze strany dodavatele (subdodávka pro firmu MAPRO sro).
Zdravím
Viktor Novotný

Síť pro kočky

(M. Tomášová, 28. 6. 2010 11:32)

Dobrý den, chci se zeptat, jak je daleko dohoda o dodávce sítí. Jestli nám na lodžii sedají holubi,je nám celkem jedno. Ale pro naše kočky není lodžie bez sítě bezpečná a vzhledem k předpovědi počasí a horku, které se sem zas valí, je nutně potřebujeme co nejdříve začít pouštět ven!

Síť proti holubům III

(Zdeněk Kadlec, 18. 6. 2010 20:04)

Dobrý den paní Medrarová,
i já jsem byl odmítnutím dohodnuté dodávky a montáže sítí proti holubům nemile překvapen a jsem tím postižen možná více než Vy. Pan Novotný dělá vše pro to, aby se našel jiný dodavatel za přijatelnou cenu (odmítnutí dodávky bylo zdůvodněno nemožností dodat sítě za dohodnutou cenu - někoho jistě najdeme, ale zatím nevíme kolik to bude stát).

Síť proti holubům III

(H. Medrarová, 18. 6. 2010 18:11)

Jak jsem pochopila, sítě proti holubům nakonec instalovány nebudou, bude se hledat jiný dodavatel pro celý dům, nebo si máme někoho najít sami?

Bohužel mě to poněkud nepříjemně překvapilo, vzhledem k tomu, že po jejich náletech je balkon téměř nepoužitelný.

Sušáky + okna

(Viktor Novotný, 15. 6. 2010 23:56)

Přeji hezký den,
ad 1.) dne 7.3.2010 jste informoval vlastníky o skutečnosti, že jste musel odstranit ze své lodžie staré sušáky a požadoval jste informace o sušácích nových.
8.3.2010 jsem Vám odpověděl , že je nutné ( s ohledem na tloušťku izolantu na stěnách lodžie ) upevnění sušáku pomocí spec.kotev, a že tedy není příliš vhodné instalovat jakýkoliv sušák svépomocí, nehledě na nutnost souhlasu dodavatele zateplení kvůli záruce. Ve své odpovědi jsem zmínil očekávanou cenu 2000,- včetně DPH za jeden sušák (míněny tím jsou ony dva kusy hliníku, plastové úchyty, šňůry a kotvy) s poznámkou, že v případě větší objednávky lze počítat se množstevní slevou.
9.3.2010 jsem na naše www stránky vystavil leták od firmy ALUMINCO, kde je uveden popis sušáku a cena 1890,- včetně DPH (bez montáže). Stejnou cenu lze dohledat i na www stránkách výrobce.
21.05.2010 byla zhotoviteli stavby MAPRO sro. předána závazná objednávka na montáž sušáků FLEX, počet sušáků byl stanoven na základě dobrovolné objednávky sušáků od vlastníků (je několik bytů, kde si vlastníci sušák FLEX neobjednali). S ohledem na počet objednaných sušáků FLEX bylo se zhotovitelem stavby domluveno, že montáž bude provedena zdarma.

Ad 2.) na Váš email z 2.5.2010, kde jste upozorňoval na spadanou maltu na oknech a rámech, jsem Vám odpověděl, že doporučuji počkat na předání stavby a pokud nebudou okna čistá, pak věc řešit.
Zhotovitel stavby fa MAPRO sro. byl na tento problém opakovaně upozorněn na kontrolním dnu.
4.6.2010 byly lodžie kontrolovány TDI p. Novákem a vlastníci byly vyzvání, aby zkontrolovali práce provedené na lodžii, zjištěné vady sepsali a papír umístili viditelně na lodžii. Pokud Vámi avizované vady nebyly odstraněny, předpokládám, že se o nich bude jednat při ukončení opravy obvodového pláště našeho domu a předávání díla.
Zdravím
VN

sušáky + okna

(Michal Kulkus, 15. 6. 2010 22:15)

Dobrý den,
1)cena 1881 Kč za 2 kusy hliníku a šňůr je trochu přemrštěná? Při objednání sušáků byla avizovaná cena 1000Kč, jelikož se jedná o hromadnou objednávku.
2)Jakým způsobem se firma MAPRO sro. postaví k poškrábaným oknům. Že k tomuto může dojít jsem již upozorňoval 2.5.2010, i přesto jsem byl ujištěn, že mám vyčkat na KD. Domníval jsem se, že tato situace bude s firmou MAPRO sro. prodiskutována a k poškození oken nedojde. Přesněji se jedná o poškrábané okenní tabule. Jsou tam znatelné a dosti velké rýhy.

Síť proti holubům II.

(Viktor Novotný, 15. 6. 2010 19:07)

Přeji hezký den,
a.) síť proti holubům - dle mé informace by se sítě mohli při demontáži lešení poškodit, proto budou instalovány až nyní
b.) schodiště 1169 - bude upřesněno na zítřejším KD (termín dám na www).
Zdravím
VN

Sušák FLEX

(Viktor Novotný, 15. 6. 2010 19:02)

Přeji hezký den
zhotovitel fy MAPRO sro. se vlastníkům omlouvá za opožděnou instalaci sušáku FLEX na lodžie. Faktury byly vytištěny k původnímu termínu instalace , a tomu také odpovídá datum splatnosti na faktuře.
S ohledem na skutečný termín instalace sušáků FLEX je datum splatnosti faktury 17.7.2010.

Na zítřejším KD bude ještě upřesněna kompletace sušáků (šňůry apod.)
Zdravím
VN

Sušák Flex

(Jan Jasný, 15. 6. 2010 18:51)

K sušáku nebyla dodána šňůra, návod použití, záruční list.Faktura je na dodávku a montáž- dotaz, je součástí dodávky i instalace šňůry?
Děkuji za odpověď.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »