Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Informace pro uživatele bytů domu 1168

(Jiří Kroupa, 19. 7. 2010 17:52)

Dobrý den,
od chvíle, kdy jsou na poštovních schránkách domu 1168 jmenovky, objevuje se ve schránkách pošta, ale dosud nejsou od schránek klíče. Učinil jsem dotaz u p. Kadlece a dohodli jsme se, že zítra, tj. v úterý 20.7.2010 v 8:15 hod. mi předá klíče od schránek, včetně podpisové listiny. Souhlasil jsem s tím, že obejdu byty v domě 1168 a klíče oproti podpisu budu předávat.

Zdraví
Jiří Kroupa

zasklení lodžií

(Cíchová, 19. 7. 2010 17:41)

Dobrý den, osobně nic nového nevím. Dnes jsem hovořila s panem Doubkem a stále platí původní informace, čili urgovat paní Žilkovou. Dnes jsem jí opět napsala, snad se brzy ozve.
Hezký den, Cíchová

klíče ke schránkám

(M. Tomášová, 19. 7. 2010 17:10)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy budou k dostání klíče k novým schránkám. Dnes jsem nahlédnutím do ní zjistila, že už v ní mám poštu, kterou potřebuji... Díky za odpověď.

Termíny zasklení lodžií

(Pavel Laňka, 19. 7. 2010 15:35)

Dobrý den,
jen dotaz: obdržel někdo nějakou informaci o harmonogramu zasklívání lodžií ? Předpokládám, že návrh možných termínů jsme všichni firmě poslali, tak jak to chtěla.
Děkuji.
Pavel Laňka

Okna + pomoc - p.Michal Kulkus

(Viktor Novotný, 15. 7. 2010 12:03)

Díky za dobré zprávy.
Viktor Novotný
p.s. ad 2.) včas napíši termín

Okna + pomoc

(Michal Kulkus, 14. 7. 2010 11:42)

Dobrý den,
1) Problém okna je zdárně vyřešen.
2) Naše rodina velice ráda pomůže s níže uvedenými problémy. Lepší bude se sejít a projednat pomoc osobně. Třeba na další schůzy výboru?

jen tak na okraj ........ :-)

(Katerina Rahbani, 13. 7. 2010 23:35)

Dobry den vsem, rada bych se vyjadrila k nize zminenym dotazum. Myslim, ze bychom si vsichni meli uvedomit, ze vybor skutecne dela dostatecny servis pro vsechny spoluvlastniky. Vybor se nastesti sklada prevazne z odborniku z mnoha oblasti (coz urcite nemuzeme povazovat jako samozrejmost), kteri se ve svem volnem case spolecne snazi o zdarne dokonceni stavby. Myslim, ze nikdo z nas nema zajem toto ne prilis pohodlne obdobi z hlediska bydleni prodluzovat a komplikovat. Asertivita pana Novotneho, z meho pohledu, mi v teto veci pripada az neuveritelna. Mam pocit ze "arogantne" se chovaji prevazne nekteri spoluvlastnici, kteri spise hledaji chyby a temer nemaji zajem proniknout do souvisejicich problemu. Navrhuji prizvat chronicke stezovatele na vsechny casove vycerpavajici schuze vyboru a kontrolni dny, na kterych se resi vsechny mozne problemy se stavbou souvisejici. Meli bychom si uvedomit, ze nebyt vyboru a pana Urbana, bylo by nutne najmout spravni firmu, coz by pro nas znamenalo dalsi vydaje.
PS: To je jen muj ciste laicky "zensky" pohled na vec.

poškrábaná okna - p. Kulkus

(Viktor Novotný, 13. 7. 2010 15:59)

Přeji hezký den, Vámi požadované „KDY“ nemohu napsat, opravdu si myslíte, že mám nejdříve zjistit jaké termíny by Vám vyhovovali, pak to samé zjistit u p. Doubka a doufat, že se najde nějaký termín, který bude vyhovovat oběma ?
Není jednodušší a rychlejší domluvit schůzku Vašeho syna a p. Doubka (zorganizoval jsem schůzku dne 22.6.2010, kde se oba za účelem stanovení termínu prohlídky setkali) a očekávat, že se tito dva dospělí pánové dohodnou, když už, z pro mne neznámého důvodu, se nejsou schopni domluvit na termínu prohlídky Vašeho bytu telefonicky.
Zdravím
Viktor Novotný
p.s. tento týden je potřeba zajistit mimo jiné toto :
- posoudit nabídku na výměnu domácích telefonů, protože přes 20let staré telefony v bytech mají problém s komunikací s novým systémem otevírání dveří (a jako bonus – vlastnící jsou na dovolených, takže fyzická výměna telefonů v celém domě bude organizačně obtížná)
- přiřadit klíče od schránek správným schránkám (nemají na sobě čísla) a předat klíče od schránek vlastníkům (a jako bonus – vlastnící jsou na dovolených, takže předání klíčů bude organizačně obtížné)
- zkontrolovat seznamy vlastníků a vytisknout štítky na zvonky a schránky (3 štítky pro každý byt)
- dát štítky na zvonková tabla a schránky ( a jako bonus – plastové kryty jdou špatně vyndat a stejně špatně nasadit nazpátek, výrobce počítá asi s tím, že výměna štítků nebude příliš častá, štítků je 145, počítám-li, že na instalaci jednoho štítku bude potřeba 1minuta, tak to představuje přes dvě hodiny „příjemné“ zábavy
- domluvit na poště, od kdy bude možné doručovat poštu do nových schránek
- zajistit, aby byly přístupné i staré schránky, protože není jisté, že jsou všechny prázdné a zároveň není jisté, že se podaří předat klíče od nových schránek všem vlastníkům včas (dovolené)
- několik vlastníků si stále nevyzvedlo čipy a klíče od domu, až budou zprovozněny vchody budou mít problém se dostat domů
- stále není znám přesný termín dokončení vchodů 1167 a 1169, takže to jen výše uvedené činnosti ještě více komplikuje

p. Kulkus nemáte zájem Vy a nebo někdo z Vaší rodiny s některým bodem pomoci a trochu si tak „kopnout“ za zájmy všech vlastníků, každá pomoc je vítaná.

Poškrábaná okna pana Kulkuse

(Zdeněk Kadlec, 13. 7. 2010 12:39)

Vážený pane Kulkusi,
Vaše komentáře mne překvapují a nechápu co ještě by měl výbor v této věci udělat. Mluvil jste v naší přítomnosti se stavbyvedoucím p. Doubkem a dostal jste jeho telefonní číslo (a p. Novotný Vám ho pro jistotu ještě zopakoval - viz jeho komentář níže), abyste si s ním dohodl kdy se na okna příjde podívat. Požadovat účast technického dozoru investora v této fázi jednání je nesmysl - teprve kdyby p. Doubek odmítl zjednat nápravu tak vyzveme TDI k provedení odborné prohlídky. Spojte se proto prosím s p. Doubkem a teprve když u něj neuspějete, sdělte výsledek jednání výboru.

poškrábaná okna

(Kulkus, 12. 7. 2010 18:01)

Moje otázka zněla jasně "KDY?" Stačilo napsat jen: zítra, nevím nebo datum.
Být Vámi p. Novotný, zamyslím se nad každou z vašich odpovědí a volím radějí jednoduché a věcné odpovědi, které nebudou zadávat příčinu k negativním reakcím. Podle všech vašich odpovědí na položené otazký soudím, že spíš kopete za jiný tým, než za obyvatele domu.

Dotaz na výbor - p. Antušák

(Viktor Novotný, 12. 7. 2010 15:12)

Přeji hezký den, dotazem u fy ANESO sro,. jsem si ověřil, že snížení příspěvku do FO v září 2010 pro 8 vlastníků je administrativně připraveno, uzávěrka SIPO se dělá vždy do 15tého předchozího měsíce takže do 15.srpna je možné dělat změny ve výši příspěvku do FO, které budou placeny v měsíci září.
Zdravím
Viktor Novotný
p.s. informace ve Vašem příspěvku o lhůtě 1-2dny na provedení změny výše příspěvku není pravdivá, pravděpodobně došlo k nějakému nedorozumění.

Dotaz na výbor - p. Antušák

(Viktor Novotný , 12. 7. 2010 9:17)

Přeji hezký den, příliš Vaší odpovědi nerozumím, původní termín ke snížení příspěvku do FO byl opravdu červenec, ale po jednání v bance a s ohledem na zahájení čerpání úvěru po ukončení stavby bylo nutné posunout termín od kdy bude snížen příspěvek do FO 8 vlastníkům na září. O změně termínu byli informování vlastníci na 5. shromáždění dne 20.1.2010 a změna byla přítomnými vlastníky jednomyslně odsouhlasena (viz usnesení 5.1). Jestliže jste při hlasování na 5. shromáždění souhlasil s novým termínem na snížení příspěvku do FO, nechápu proč nyní poukazujete na skutečnost, že původně navržený termín nebyl dodržen.
Zdravím
Viktor Novotný
p.s. na Vaše příspěvky samozřejmě vždy rád odpovím

Dotaz na výbor

(antušák, 1167, byt č. 14 , 12. 7. 2010 8:23)

p. Novotný, ja na Vašem místě bych hledal uspokojivou odpověď, Vy volíte aroganci. Jak chcete. Současné znění usnesení znám, ale v původním znění nebyl termín "září". Hlasovali jsme o červenci. Na tento text mi odpovídat nemusíte, komunikace s Vami je kontraproduktivní, a je ztrátou času.

Poškrábaná okna - p. Kulkus

(Viktor Novotný, 12. 7. 2010 1:30)

Přeji hezký den, zprostředkoval jsem Vám setkání se stavbyvedoucím fy MAPRO sro p. Doubkem na kontrolním dnu dne 22:06.2010, předpokládám, že jste se spolu domluvili na prohlídce oken Vašeho bytu, jinak by ta schůzka nějak neměla smysl, pro jistotu posílám telefon na p. Doubka - 776466464.
Zdravím
Viktor Novotný
p.s. s odvoláním na pravidla pro příspěvky, Vám příště takto formulovaný příspěvek smažu :-)

Dotaz na výbor - p. Antušák

(Viktor Novotný, 12. 7. 2010 1:07)

Přeji hezký den, 5.shromáždění vlastníků dne 20.1.2010 jednomyslně schválilo(75,32% všech hlasů), že 8 vlastníků, kteří zaplatili náklady opravy domu předem, bude od září 2010 po dobu splácení úvěru přispívat do fondu oprav častkou sníženou o 20Kč/m2 ( viz . Usnesení 5.1 - zápis z 5. shromáždění vlastníků dne 20.1.2010). Vážený p. Antušák, na shromáždění jste byl přítomen a hlasoval jste souhlasně s tímto usnesením.
Zdravím
Viktor Novotný
p.s. s firmou ANESO sro. je snížení příspěvku u 8 vlastníků projednáno, při jednání nebyl stanoven žádný termín, do kdy je třeba změnu potvrdit, prověřím Vaši informaci o lhůtě 1-2 dnů a napíši výsledek.

Poškrábaná okna

(Kulkus, 11. 7. 2010 21:48)

Kdy se uráčí TD přijít zkontrolovat okna!!!???

Dotaz na výbor

(antušák, 1167, byt č. 14 , 11. 7. 2010 20:38)

Dobrý večer,
můj dotaz tentokrát směřuje na výbor - proč nebylo splněno to, co bylo odhlasováno na 5.shromáždění vlastníků dne 20.ledna 2010 (a co bylo prezentováno na věech papírech, které jsme dostali od výboru)- a totiž - že těm vlastníkúm, kteří v prosinci 2009 /event. lednu 2010/ zaplatili celou požadovanou částku na opravu obvodového pláště, bude od července 2010 snížená částka odváděná do fondu oprav o 20 Kč. Nejenže se tak nestalo, ale dle dotazu u Fy ANESO - od výboru žáden pokyn neobdrželi, a pokud takový pokyn nedostanou v nejbližší době (řadově 1-2 dny), snížení nebude možné ani od září (mimochodem - v původním usnesení se o termínu "září 10" vůbec nehovořilo. Takže - co s tím hodla výbor udělat? Děkují za fundovanou odpověď.

zateplení stěn u vchodových dveří

(Viktor Novotný, 9. 7. 2010 13:04)

Přeji hezký den, vše vysvětleno :-), p. Hanzlíková byla mylně informována neinformovaným pracovníkem stavby.
Zdravím
Viktor Novotný

zateplení stěn u vchodových dveří

(Viktor Novotný, 7. 7. 2010 10:14)

Přeji hezký den, na dnešním KD bylo potvrzeno, že stěna proti vchodovým dveřím zateplena bude (termín je podmíněn dodávkou spec.izolačního materiálu - nedostatek místa u rámu dveří).
Zdravím.
Viktor Novotný
Opakuji svoji prosbu na p. Hanzlíkovou : Můžete prosím napsat do této diskuze, od koho máte informaci o tom, že se "protější" stěna nebude zateplovat.
(už jednou se v diskuzi objevila nepravdivá, ale dle pisatele „zaručená“ informace o sušáku na lodžie za 1000Kč – příspěvek z 15.06.2010)

zateplení stěn u vchodových dveří

(Viktor Novotný, 2. 7. 2010 23:21)

Přeji hezký den, o požadavku na zateplení stropů a stěny naproti vchodovým dveřím byl již dříve informován stavbyvedoucí p. Doubek - fa MAPRO sro., ve čtvrtek 1.07.2010 v poledne, při předávání čipového systému v jednotlivých vchodech, jsem to znovu opakoval p. Malečkovi - fa MAPRO sro. Můžete prosím napsat do této diskuze, od koho máte informaci o tom, že se "protější" stěna nebude zateplovat.
Zdravím
Viktor Novotný


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »