Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kontejnery na stavební odpad

(Pavel Laňka, 12. 5. 2010 11:59)

Jen pro informaci, aby nedošlo ke zbytečným nedorozuměním: v současné době skutečně provádím renovaci bytových jader, ale nikoliv amatérskou svépomocí, nýbrž přidělením zakázky profesionální firmě. A tato si na odvoz odpadu zajistila vlastní kontejner, který jsem v celkové ceně díla řádně zaplatil.

reklamace sítí do oken

(Hanzlíková, 12. 5. 2010 10:56)

Dobrý den,
z odpovědi od p.Vorlíčka jsem dost rozčílená,ale asi se to dalo očekávat,jako nejrychlejší řešení mě napadá vrátit nepoužitelné sítě a nechat si udělat nové,protože pokud se to bude řešit právní cestou bude to trvat velmi dlouho a v zimě nám sítě proti hmyzu moc platné nebudou.Další věc ohledně rekonstrukce,všimla jsme si,že na severní straně nebyla provedena izolace u paty domu a zajímal by mě důvod.Poslední dotaz,ráda bych se zeptala jestli po nanesení omítky na balkony je již práce na stěnách ukončena,protože pokud ano ,tak nesouhlasím s předáním.Stěny nejsou začištěné okolo oken,omítka není rovnoměrmá a a místami se objevují špinavé fleky.Pokud se tedy ještě budou dělat úpravy ,tak prosím moji předchozí větu berte jako bezpředmětnou.
děkuji za odpověď a přeji pěkný den

zvýšení ceny za kontejner

(ČERNÝ, 11. 5. 2010 18:14)

Dobrý den,
rád bych reagoval na komentář ohledně zvýšení ceny kontejneru.Doufám,že nájemníci,kteří do kontejneru připěli starým nábytkem a dalším odpadem z rekonstrukce bytu se k tomu postaví čelem a svůj díl si doplatí.Pokud by se tak nestalo,byl bych nucen reagovat jmenovitě.

Rozbité zavírání balkónových dveří

(Viktor Novotný, 28. 4. 2010 2:17)

Přeji hezký den, domluvte se přímo s pracovníkem fy Vorlíček-Plast sro., p. Strouhal, tel.: 605 201 938, email : strouhal@vorlicek-plast.cz, myslím, že to bude nejrychlejší řešení (stanovení termínu opravy apod.).
Zdravím
VN

rozbité zavírání balkonových dveří

(R.Hanzlíková, 27. 4. 2010 8:37)

Dobrý den,
u balkonových dveří máme porouchané zavírání.Dolní západka nezajíždí a tudíž se dveře dole odírají,protože pro zavření se musí dost zatlačit.Chci se zeptat,zda si mám servis objednat sama nebo přes Vás.
děkuji a přeji pěkný den RH

Síť proti holubům

(Viktor Novotný, 26. 4. 2010 10:08)

Přeji hezký den,
v tuto chvíli lze doobjednat jak sítě proti holubům, tak zasklení lodžie (zde se ještě jedná s fy MAPRO sro. o ceně, jakmile bude cena definitivně stanovena, bude na www).
Objednat asi nejlépe emailem na vybor@vondrousova1167-1169.cz
Zdravím
VN

Síť proti holubům

(H. Medrarová, 25. 4. 2010 10:00)

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je možné si ještě přiobjednat montáž sítě proti holubům a případně s kým to mám projednat. Před rekonstrukcí jsme měli síť vlastní, ale pokud tomu dobře rozumím, nebude možné si jí instalovat zpět, aby se neporušila záruka.
Děkuji Medrarová

Centrální odsávání

(Viktor Novotný, 17. 4. 2010 10:06)

Přeji hezký den, shodou okolností jsem byl dnes ráno na střeše, mimo jiné "zkontrolovat" ventilátory ve vchodu 1169. Lože ventilátorů je obloženo polystyrénem, a možná i to je důvod proč nejsou slyšet jako dřív :-), pokud je to tak atk je to docela dobré :-). Zdravím.
p.s. fotky jsou v části "Oprava obvodového pláště - přehled)

Centrální odsávání

(Jan Jasný, 17. 4. 2010 8:11)

15/4 mělo být funkční centrální odsávání. V našem bytě však nefunguje jedna část. Druhá by měla být funkční /svítí kontrolka na vypínači/, avšak oproti době před vypnutím to tak nevypadá- vůbec není slyšet motor jako tomu bylo dříve.
Děkuji za odpověď.

Zateplení lodžií

(Zdeněk Kadlec, 7. 4. 2010 13:30)

Problém zpětné montáže sítě proti hmyzu na lodžiové dveře po zateplení (týká se 2 bytů) byl projednán na kontrolním dnu 6.4.2010. Řešení bude hledáno ve spolupráci s firmou Vorlíček-Plast.
Pokud jde o mříže, bude toto ještě projednáno se zhovitelem opravy firmou Mapro.

zateplení lodžií

(Romana Hanzliková, 5. 4. 2010 10:00)

V rámci výměny oken,jsme si nechali namontovat siťky proti hmyzu,podle pracovníků ,co zateplují lodžie bude problém je na balkonové dveře namontovat zpět kvůli zateplení.Další dotaz mám ohledně montáže původních mříží na balkoně,ráda bych věděla jak to bude s opětovnou montáží,aby nebyl problém se zárukou provedených prací.
děkuji za odpoved a přji pěkný zbytek velikonočních svátků
Hanzlíková

Hromosvody

(Antušák, 1167, 26. 3. 2010 14:09)

Nevím z jakého důvodů je rozpojený hromosvod u vchodu 1167. V případě bouřky (což se očekává) by se to mohlo vymstít. Stavební dozor by se na to měl podívat a sjednat nápravu.

reklamace oken

(Veronika Cíchová, 11. 3. 2010 9:28)

Dobrý den,
ráda bych se připojila k reklamaci oken - technik tu byl již 2x na balkonové dveře, ale přesto problem nebyl vyřešen, dveře stále netěsní a je průvan. Tatáž závada je ještě v další místnosti. Prosím o seřízení oken tak, aby konečně těsnila.
Děkuji, Cíchová

sušák a zateplení panelů mezi balkóny

(Viktor Novotný, 8. 3. 2010 23:43)

Přeji hezký den, zkusím stručně a postupně :-)
a.) zateplovat se budou jak panely mezi balkóny, tak také čelní části těchto panelů, jedině tak lze omezit negativní vliv tepelného mostu, díky kterému by mohlo docházet ke vzniku plísní uvnitř místnosti a následně i degradaci kovové výztuhy panelu. V části "Oprava obvodového pláště - informace o stavbě" bude více podrobností (výkresy stavebních detailů - detail dělící stěny lodžií, detail podlahy lodžie a hezké fotografie plísní), které by každého měly přesvědčit o nutnosti těchto úprav.
b.) konzole na sušení prádla, s ohledem na fakt, že na boční stěně mezi balkóny bude vrstva tepelného izolantu, je potřeba aby byla konzole sušení prádla připevněna pomocí kotev s rozpěrnou trubkou, jinak dojde k poškození kontaktního zateplovacího systému. V části "Oprava obvodového pláště - informace o stavbě" bude více podrobností (výkresy stavebních detailů - detail konzole pro sušení prádla). Myslím, že je výhodné využít nabídky firmy, která bude instalovat nové zábradlí na lodžie a zároveň by zájemcům namontovala držáky na sušení prádla. Seznam zájemců o tuto montáž má na starosti pí. Bílková.
c.) Odpověď na otázku - technologie, standartní za předpokladu, že máte potřebné vybavení a nějaké znalosti + nutnost souhlasu dodatele zateplovacího systému, aby nebyly porušeny záruční podmínky. Cena do 2000,- včetně DPH s možností výrazné množstevní slevy, jestliže uvažuji cca 30-40 minut na osazení jednoho balkónu, nejspíše ve dvou lidech + materiál, tak to tak zase tak světoborný výdělek asi není (můj názor :-)).

sušák na balkoně

(Kulkus, 7. 3. 2010 23:31)

V rámci probíhajících oprav jsme museli odstranit také sušáky na balkoně. Dnes jsem poddepsal souhlas s tím, že po dokončení oprav a zateplení mi bude odborně firmou namontován sušák nový, s tím, že bych si stejně nemohl starý sušák navrtat do panelu (snad z důvodu záruky). Neočekávám žádný podrobný komentář, jen se potřebuji podělit o své dojmy, protože panely mezi balkony nebudou zatepleny (a pokud ano, tak nevidím důvod, co by měly tepelně chránit)a tím pádem si nemyslím, že bych měl případným navrtáním panelu ohrozit zateplení domu, takže se nabízí otázka: má firma nějakou novou a unikátní technologii k navrtání panelů nebo si zase někdo potřebuje vydělat... jen můj názor

Seřízení oken

(Aleš Horák, 5. 3. 2010 17:19)

Po seřízení oken dne 4.2.2010 jsem po krátké době zjistil, že oknem v obývacím pokoji uprostřed mezi panty profukuje.
Vondroušova 1168, byt č.10

Demontáž klik balkómových dveří

(Aleš Horák, 5. 3. 2010 17:04)

Rád bych upozornil na uzamčení balkónových dveří po demontáži kliky. Klika jde totiž snadněji demontovat v poloze "otevřeno" , a pak po odchodu montéra jsem zjistil, že dveře jsou sice zavřeny ale odjištěny. Byly v zavřené poloze drženy jen magnetem.

Servis oken

(Zdeněk Kadlec, 1. 2. 2010 18:16)

Při dnešní opravě oken a bezplatném servisu mi bylo technikem firmy Vorlíček-Plast sděleno, že promazání nyní není třeba dělat, protože zatím stačí promazání z výroby (má se dělat 1x ročně) a udělají nám ho při dalším servisu za rok.

Stránky

(Viktor Novotný, 20. 10. 2009 23:32)

Děkujeme, to těší :-). Napište na novotny@vondrousova1167-1169.cz, pošlu přehled (jsou to tři řádky). Zdravím. VN

Stránky

(Zdeněk Baloun, 20. 10. 2009 16:41)

Dobrý den, velmi se mi líbí vaše stránky. Mohl by sem se dozvedět na kolik Vás tyto stránky ročně stojí? Chtěli by jsme si je také udělat. Děkuji


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »