Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oprava obvodového pláště - informace o stavbě

Příspěvky

Oprava obvodového pláště - nabídky

22. 6. 2009

Dnes byly otevřeny obálkky s nabídkami na opravu obvodového pláště našeho domu. Jedná se o nabídky firem DKS, Trigema, Moravec a spol., Vlatvín, Panel-Projekt, MAPRO, PSP Group a Martin Vršecký (s ohledem na vytížení firmy nemá o zakázku zájem).  

 

Oprava obvodového pláště - přerušení stavebního řízení

19. 6. 2009

Dnes obdržel výbor SVJ dopis z odboru výstavby MČ Praha 17 informující o přerušení stavebního řízení do doby než bude pžedložen písemný souhlas 100% vlastníků s opravou objektu (dle výkladu odboru se jedná o změnu dokončené stavby). Jediný nesouhlasící vlastník podmiňuje udělení souhlasu úhradou opětovné montáže zasklení lodžie svého bytu (v domě je 7 zasklených lodžií). Zástupce nesouhlasícího vlastníka byl na scházi SVJ upozorněn na připravovanou novelu zákona o vlastnictví bytů a stavebního zákona s předp.platností od 1.1.2010 , kde již nebude potřeba 100% souhlas vlastníků. Výsledkem postoje nesouhlasícího vlastníka tak bude pouze odklad zahájení oprav. Rozhodnout musí v tomto případě mimořádné shromáždění vlastníků, které bude svoláno na 13.07.2009.  

 

Výměna oken - reklamace závad

10. 6. 2009

V případě, že se Vám nepodaří vyřešit případný problém nově namontovaných oken s montéry fy VORLÍČEK Plast sro., popište závadu s uvedením bytu a kontaktu na vlastníka, tak aby bylo možné závadu reklamovat při předávací prohlídce (část Celý příspěvek, Přidat komentář).

 

Průkaz energetické náročnosti

2. 6. 2009

Pan Šafránek z firmy STOPTERM dnes předal tento dokument zpracovaný na základě SoD.  

 

Výměna oken - poznatky z probíhající montáže

30. 5. 2009

Tento týden fa VORLÍČEK Plast sro zahájila výměnu oken v jednotlivých bytech podle předem domluveného harmonogramu. U jednoho bytu vznikl problém u namontované lodžiové sestavy (okno bylo dodáno v jiném provedení než bylo schváleno dle nabídky - chybí sloupek mezi "velkým oknem" a vyklápěčkou), fa VORLÍČEK Plast sro., zajistí výměnu okna v příším týdnu. Okenní sestavy které budou instalovány v dalších bytech jsou již v pořádku. 
V odkazu "Celý příspěvek" je pár drobných rad a postřehů pro ty, které výměna oken ještě čeká :-). 

 

Reklamace - fy Vorlíček Plast spol. s r.o.

27. 5. 2009

Dne 27.4.2010 byl doporučeně odeslán dopis na firmu VORLÍČEK-PLAST s.r.o., s požadavkem na vyřešení problému při opětovné montáži sítí proti hmyzu na okna po zateplení obvodového pláště domu. 

Více najdete po položkou "Celý příspěvek" 

 

Regenerace domu - oprava obvodového pláště (projekt)

4. 5. 2009

Fa MCT spol. s r.o. zastoupená ing. Ivanem Řehořem zpracovala projekt opravy obvodového pláště. Základní údaje z technické zprávy "F1. Architektonické a stavebně technické řešení" a "Specifikace sanačních opatření" jsou uvedeny v části "Celý příspěvek".  

 

Regenerace domu - návrh barevného řešení fasády

22. 4. 2009

V části  "Celý příspěvek" je návrh barevného řešení fasády domu Vondroušova 1167-1169, který zpracovala pí. arch. Vinterová. 

Upozorňuji na skutečnost, že barevné podání má každý monitor i tiskárna trochu jiné, takže skutečný odstín barev je nutné ověřit na vzorníku barev fy BAUMIT (bude po dohodě k dispozici v "kanceláři" výboru - vchod 1169, přízemí). 

 

Výměna oken - vzorový byt

20. 4. 2009

Dnes pracovníci fy Vorlíček-Plast sro. provedli výměnu oken ve "vzorovém bytě", vchod 1167. Fotky v galerii - regenerace domu.

 

Výměna oken - volitelné doplňky

17. 4. 2009

Dle informace p.Strouhala - fa Vorlíček-Plast sro., je možné přiobjednat větrací klapky Gecco i do dalších oken. Standartně bude pouze v kuchyňském okně.
Cena pro jedno okno - 382Kč (včetně 9%DPH)
(popis funkce  v "Celý příspěvek"). 

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »