Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Kliknutím na vybranou odpověď mužete vyjádřit svůj názor na věc, pozor, lze hlasovat jen jednou.  

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ústenky

(Kulku, 16. 4. 2020 14:18)

Dobrý den, na základě info na nástěnce, bych chtěl požádat o 3 kusy ústenek do poštovní schránky. Děkuji a přeji hezký den. SK

Re : zkuste Sousedé.cz

(Viktor Novotný, 18. 11. 2009 10:24)

Přeji hezký den, podle mne jen další forma komunitní sítě, jen více zaměřená na problematiku danou názvem domeny.cz. Jako zdroj informací určitě zajímavé, takže děkuji za tip.
VN
p.s. Jan Bulis ani případné varianty tohoto jména na www.sousede.cz neni registrován :-)

zkuste Sousedé.cz

(Jan Bulis, 18. 11. 2009 9:37)

Dobrý den,
nějak sem zabloudil na vaše stránky a zaujala mě vaše konverzace - asi proto, že jsem řešil nedávno podobný problém. Doporučuji vám vyzkoušet nový web www.sousede.cz -- kde je na toto myšleno. Každý se tam přihlásí pod svým jménem, takže ankety jsou průhlednější, umí to posílat automatická upozornění...atd..atd.. Omlouvám se že vám sem píši, ale bude to pro vás podle mě přínos. Jan Bulis

Informační emaily

(Viktor Novotný, 13. 8. 2009 22:53)

Přeji hezký den, informační emaily jsou nyní posílány na 33 email.adres (32byt.jednotek).
Zdravím
VN
p.s. riziko malé informovanosti by se tím mělo ještě zmenšit :-)

Informační email

(Viktor Novotný, 29. 4. 2009 16:24)

Přeji hezký den, z pohledu uživatele by to určitě šlo, z pohledu programátora spousta práce :-), já bych to asi nejraději řešil na schůzi seznamem kam se napíše email.adresa, na kterou si vlastník přeje informační email dostávat. Zákon, který jsem měl na mysli neřeší zabezpečení dat na stránkách, ale ochranu uživatele před doručovaním nechtěných emailů (spamů). Hlídání změn obecně řeší RSS "čtečka", kde si uživatel sám ve svém prohlížeči zadá jaké stránky chce sledovat, sledované stránky tuto funkci ale musí podporovat, a je to asi méně "adresné" než když uživatel dostane email se zprávou. Zkusím to promyslet a díky za podněty.

Informační email

(Lubomír Dvořák, 29. 4. 2009 8:20)

Zdravím a upřesňuji svůj předchozí komentář.
Podle mě by stačilo do příslušných kolonek (místo ankety) vyplnit jméno, emailovou adresu (popř. číslo mobilu) a zaškrtnout okénko "Chci dostávat zprávu o změně stránek SVJ". Součástí odeslané zprávy by byl link na automatické odhlášení služby jako ochrana proti spamům. Neznám ten zákon, ale důležitá data máme přece chráněna heslem. Obdobné hlídání změn na určených www stránkách je prý možno zadat bezplatně i na internetu, vhodnější ale bude mít to pod vlastní kontrolou.
Přeji pěkný den a díky za Vaši práci pro SVJ.

Komentář p. Dvořáka

(Zdeněk Kadlec, 28. 4. 2009 12:26)

O tom, že Vám v pondělí 20.4.09 přijdou měřit okna se sice rozhodlo v pátek, ale již v pátek 10.4.09 a tentýž den jsem do skříňky u vchodu vyvěsil příslušnou informaci spolu s ceníkem doplňků - lhůtu 10 dnů považuji za dostatečnou. Na hobrovou nástěnku již informace v č.p. 1167 nedávám, protože je někdo systematicky odstraňuje.

Anketa - informační email

(Viktor Novotný, 27. 4. 2009 9:49)

Přeji hezký den,nečekám na všechny :-), ale podle tkzv. "Antispamového zákona" je nutné mít souhlas adresáta, dle ankety jen vidím, jaká část vlastníků by o upozorňování měla zájem, ale protože se na stránky nepřihlašujete jménem a heslem, nemám o hlasujícím žádné další informace, seznam emailů s potvrzením souhlasu je připraven k předložení na plánovaném Shromáždění vlastníků.
Zdravím. VN
p.s. cituji z Vašeho emailu : "Není přece problém tuto službu (přihlášení i odhlášení) automaticky zprovoznit každému, kdo má zájem" - to se týká informačních emailů a nebo něčeho jiného ?? , nikdo se nikam nepřihlašuje ani neodhlašuje, evidován je jen počet přístupů z dané IP adresy :-), takže nevím čeho se Vaše poznámka týká, upřesněte to prosím a já rád provedu změnu :-)

Anketa

(Lubomír Dvořák, 27. 4. 2009 8:45)

Čekáte, až se vyjádří všichni? Není přece problém tuto službu (přihlášení i odhlášení) automaticky zprovoznit každému, kdo má zájem. Zrovna minule by se mi hodila - když se v pátek rozhodlo, že nám v pondělí přijdou měřit okna.